Parfém pro drsné muže

Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Intense - EDT 75 ml

Jaký parfém je nejlepší pro drsného muže? Pro opravdové chlapa, který ví co chce? Pro chlapa, co se nebojí se práce ani potu. Ale přitom chce vždy budit ten nejlepší dojem. Na trhu je celá řada skvělým parfémů, které rozhodně nezklamou. Drsné chlapské vůně zdůrazní to nejlepší z mužské povahy. Hodí se na běžný pracovní den, ale třeba i na společenskou příležitost jako do divadla. Správný takový produkt nenechá člověk na pochybách, kdo právě vstoupil do dveří. Jak vybrat parfém pro drsné muže?

Máme pro vás pár tipů na osvědčené drsné parfémy pro opravdové muže. Samozřejmě to neznamená, že by parfémy byly až moc tvrdé – nepříjemné, ale pouze to, že se jedná o typicky chlapské vůně.

 

Hugo Boss Boss No. 6

Parfém Hugo Boss Boss No. 6 - EDT 200 mlDnes už klasický chlapská vůně. Hugo Boss Boss No. 6 se stal právem nejprodávanějším mužským parfémem, ze kterého doslova sálá sebedůvěra. Jedná se o citrusovou vůní, která je velmi osvěžující a hlavně v letních měsících z ní doslova sálá energie. Vedlejší vůně je velmi kořenitá a dominantní s prvky exotického dřeva. Hugo Boss Boss No. 6 je úžasná a roky prověřená vůně, která by měla být v repertoáru každého muže. Pokud jí chcete pořídit jako dárek, tak to bude stoprocentně zásah do černého.

Profil Hugo Boss Boss No. 6 v katalogu

 

Mercedes-Benz For Men

Parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz For Men - EDT 75 mlAutomobilová značka Mercedes-Benz přišla se svou vlastní malou řadou vůní v roce 2012. Překvapivě má i řadu pro ženy. Nabídka je to velmi limitovaná, ale o to exkluzivnější. Jedná se o typicky mužskou vůni, která je zjemněna tím, že se jde o toaletní vodu. Styl vůně je orientální se základem vetiver, pačuli a cedrového dřeva. Z lahvičky je doslova cítit luxus této značky, a někdo by skoro řekl i kůže nového vozu. Mercedes-Benz For Men je smyslný a přitom v jádru stále svůj. Navíc je to král poměru ceny / výkon, což mají muži rádi.

Profil vůně Mercedes-Benz v katalogu

 

Paco Rabanne 1 Million

Parfém Paco Rabanne 1 Million Intense - EDT 50 mlPaco Rabanne 1 Million nesmí chybět u mužů, kteří si rádi dopřejí opravdový luxus. Flakón ve stylu zlaté cihličky prozrazuje, že tahle vůně rozhodně není pro každého. To absolutně ne. Tahle vůně je jenom pro muže, kteří chtějí oslňovat, mají charisma a sebedůvěru. Je to parfém pro drsné muže Je to mužná vůně s velmi silným základem exotického dřeva, ke které ladí svěžest citrusů. 1 Million je na první pohled jasně rozpoznatelná vůně. Je sice dražší, ale pořád je to luxus, jenž si může dovolit každý.

Profil vůně Paco Rabanne 1 Million

 

Snad se nám podařilo vám poradit zajímavou vůni / parfém pro drsné muže. Osobně doporučujeme raději větší flakónky, protože déle vydrží a ve výsledku jsou cenově výhodnější. Většině mužů klidně i celý rok. Pokud jste si nevybrali, tak se stačí podívat do našeho katalogu, kde naleznete stovky dalších vůní určených pouze pro může.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *