Nové Navonět.cz

Nové Navonět.cz

Naše stránka už funguje déle než 7 let. Na internetu nás můžete najít od konce zimy roku 2010. Hned od začátku jsme vám chtěli nabízet kvalitní a nezávislé informace z úžasného světa vůní a parfémů. Hlavně tedy recenze, srovnání a informace ze zákulisí. Prostě vám dát tipy jaké nejlepší parfémy si pořídit. Bavit se tím, co se děje okolo parfémů. Dopřát si něco hezkého. Přichází Nové Navonět.cz.

A roky plynou

Za tu dobu co náš web funguje nás navštívilo mnoho návštěvníků a čtenářů. Strávili jste s námi spoustu času a toho si opravdu moc vážíme. Každopádně přišel pocit, že ne všechno se úplně ideálně daří. Rádi bychom na Navonět.cz vytvořili opravdu živou komunitu. Přinesli opravdu kvalitní informace a zábavné články. Nabídli vám místo, kde budete moci sdílet své názory a zkušenosti. Proto jsem se po letech rozhodli náš web předělat. Hezky od základů. Udělat ho nově a lépe.

Nové Navonět.cz

Nové Navonět.cz

Navonet.cz nyní už nebude fungovat jenom jako obyčejný blog s recenzemi vůní. Od teď jsme plnohodnotný portál ze světa vůní. Co to znamená? Chceme vám přinést opravdový zážitek ze světa vůní. Naše snažení má tři hlavní body, které odpovídají i hlavním kategoriím na tomto portálu:
Zábavný svět vůní.

  1. Magazín – Informační magazín ze světa vůní. Představujeme novinky, recenzujeme produkty, píšeme o vůních i jak jim rozumět. Prostě o všem co se toho vznešeného světa.
  2. Značky – Svět parfémů je do značné míry módní záležitostí. Proto je také hodně ovládán značkami (Versace, Diro, Calvin Klein…). Pro nás ale neexistuje jenom jedna, kterou bychom považovali za nejlepší. Vnímáme svět parfémů v celé jeho šíři. Rádi vám představíme jednotlivé značky blíže, abyste si mohli sami udělat názor.
  3. Katalog – Obsáhlý katalog konkrétních produktů. Snažíme se co největší šíři produktů parfémů na českém trhu. V našem katalogu naleznete známé i neznámé produkty. Představíme vám je, ukážeme, prozradíme složení i jejich specifika. Sami je pak můžete ohodnotit a nebo si je rovnou koupit v partnerském eshopu.

 
Věřím, že nový start Navonet.cz si užijete s námi. Že tady naleznete užitečné informace a inspiraci. Chceme vám provonět a zpříjemnit život. Pomoci vám najít váš styl i k tomu, abyste mohli být sami sebou!

Jaro 2017 bude obzvláště voňavé, až do krásy rozkvete i nový portál ze světa vůní Navonet.cz.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *