7 tipů jak se správně navonět

7 tipů jak se správně navonět

Koupili jste si nebo dostali drahý parfém a teď se ho skoro bojíte ho používat? Jak s takovou vůní vlastně zacházet, aby podtrhla vaši krásu? Abyste nic nezkazili a naopak si parfém maximálně užili. V tomto článku 7 tipů jak se správně navonět pro vás máme sedm krátkých tipů, které vám zaručenou pomůžou.

Našich 7 tipů jak se správně navonět tady jdou:

1# Správné skladování

Myslete na to, že u parfému je důležité především jeho skladování. Nejlépe na stinném, suchém místě se stabilní pokojovou teplotou. Zásuvka v ložnici je ideální. Pokud to dodržíte, tak můžete být v klidu, protože většina parfémů vydrží použitelných až 3 roky po otevření. My ale doporučujeme spotřebovat do 1 roku.

Parfém Bvlgari Goldea - EDP 90 ml

2# Správná příležitost

Když jdete vynést odpadkový koš opravdu se nemusíte navonět. Venku budete jenom chvíli a stejně to vaše zásilka dozajista přebije. Parfém nesmí chybět na žádné společenské příležitosti. Velmi vhodné je použít ho i každý den před odchodem do práce. A vlastně nic jím nezkazíte ani o víkendu. Já mám takovou zásadu, že se voním, kdykoliv vím, že budu déle jak 1 hodinu mimo domov.

3# Správné místo

Zásadně se nevoníme na celé tělo. Kvalitní parfém patří na zápěstí, na šíji a do dekoltu. To jsou místa, kde se může přirozeně rozvinout a hlavně postupně uvolňovat. Vonět se pod oblečením opravdu nemá smysl. Dokonce tím můžete i způsobit nežádoucí mísení potu a parfému.

Parfém LR health & beauty Lovingly by Bruce Willis - EDP 50 ml

4# Nikdy na suchou kůži

Možná je to pro vás překvapení! Kůže by nikdy neměla být vysušená. Nýbrž vždy pečlivě ošetřena tělovým mlékem. Jinak dojde k tomu, že kůže odejme parfému jeho vlhkost a on nebude správně účinkovat. Nedovolí mu rozvinout hlubší část vůně a sebere mu intenzitu. Pleť by měla vždy být přirozeně vláčná.

5# Správná dávka

Vždy se voňte přiměřeně s ohledem na intenzitu vůně, kterou používáte. Zlatou zásadou tady je, že méně je více. Lepší je být o malinko méně navolená, než ruský styl, kdy je osoba cítit, ještě než vejde do dveří. A posléze za ní zůstává nepříjemný ostrý opar.

6# Neroztírejte

Vůni si nikdy neroztírejte! Skutečně nikdy! Možná máte pocit, že jí tak rovnoměrně nanesete, možná dokonce že bude intenzivněji vonět, ale nedělá se to. Jednat si poškodíte dojem z vůně, ale také poškodíte samotnou vůni. Kvůli třetí se totiž bude rychleji odpařovat a vyprchá mnohem dříve. Navíc přijdete o vjemy z hlavy parfémů.
7 tipů jak se správně navonět

7# Nemíchejte

Míchat parfémy by vás snad nikdy ani nenapadlo. To je opravdu špatný nápad hodný akorát tak dětí z mateřské školky. Na co byste si ale měli dát pozor je, abyste nepoužívali jinou výrazně parfémovanou kosmetiku. To platí od sprchových gelů, šampónů až po pleťová mléka. Pro nejlepší dojem sáhněte po produktech bez parfemace nebo s neutrální vůní.

 

To je našich 7 tipů jak se správně navonět, věříme že vám pomohli. Máte vlastní a lepší tipy? Podělte se o ně s námi v komentářích.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *